5 דרכים שלא חשבתם עליהם לשימוש בוילונות

במהלך השנים, הרבה מאתנו צברו הרבה מאוד דברים. אם זה בגדים, סדינים, וילונות או כל דבר אחר. יש הרבה דברים שלא משתמשים בהם וסתם יושבים בבית או במחסן. במקום לזרוק את הדברים האלה לפח הם תופסים מקום יקר בבית. אז למה לא להשתמש בהם בדרכים אחרות? הנה 5 דרכים שאפשר להשתמש בוילונות שלא בשימוש.

וילונות

כריות

כריות מעוצבות בדרך כלל מאוד יקרות ויכולות להגיע לסכומים די גבוהים, אם אתם לא רוצים להשקיע הרבה בציפוי חדש לכריות, יש לכם מזל. אפשר להשתמש בוילונות שלא בשימוש בשביל ליצור ציפוי חדש לכריות עם כמה תפירות וקצת עבודה תוכלו ליצור ציפוי חדש ולהמנע מהעלויות הגבוהות.

וילונות אמבטיה

בטח חיפשתם וחיפשתם וילונות לאמבטיה ולא מצאתם את הוילונות שאתם רוצים. טיפ מהיר זה להשתמש בוילונות ישנים וככה תוכלו לקבל את מה שרציתם. תלו את הוילונות גבוה יותר מהרגיל, שימו לב שאתם תולים בקו ישר והנה קיבלתם וילונות אמבטיה כמו חדשים שנראים טוב יותר עם האפשרות לחסוך בעלויות.

ציפוי מיטה

שינוי ציפוי המיטה מדי פעם לציפוי חדש ומראה חדש יכול לשנות את המראה ואת התחושה של כל חדר השינה. במקום לקנות ציפוי חדש, אפשר לחסוך בעלויות ולבדוק אם אתם יכולים להשתמש בוילונות הישנים. עם הצבע המתאים והעיצוב המתאים תוכלו לעשות שינויים גדולים לשפר את מראה חדר השינה.

מפיות בד

מפיות בד זה עוד דרך מעולה להשתמש בוילונות הישנים, על ידי חתיכת הוילונות הישנים תוכלו ליצור מפיות בד בקלות יתרה ובלי להסתבך. יש מגוון שימושים במפיות בד, אחת מהם היא התוצר העיצובי.

לתלות גבוה יותר

לפעמים, אתם לא צריכים אפילו לעשות שום דבר עם הוילונות בשביל להפוך ולשנות את המראה. אם אין לכם תקרה מקומרת אבל אתם אוהבים את המראה, תוכלו להשתמש בוילונות בשביל זה. במקום לתלות את הוילונות ישר מתחת לחלון, תלו אותם כמה עשרות סנטימטרים מעל החלון. אם הוילונות גבוהים מספיק תוכלו ליצור מראה ארוך ולהפוך את החדר לגדול יותר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

התקשרו עכשיו להצעת מחיר

וקבלו 10% הנחה
052-8262-364
close-link

קבלו מאיתנו 10 אחוזי הנחה

השאירו מספר או התקשרו עכשיו 052-8262-364
השארת פרטים
close-link