עיצוב וילונות

עיצוב וילונות

תשכחו ממה שראיתם עד היום, עיצוב וילונות לא הופך את הבית ל”זקן” ולא חייב להיות מונוטוני, עיצוב וילונות יהפוך את הבית לחגיגה של בדים וצבעים.

עיצוב וילונות משפיע בצורה מדהימה על כל שאר האלמנטים של עיצוב פנים, ולא מפתיע אם כן מקום הכבוד לו זוכה עיצוב וילונות בפנטאון עיצוב הבית והעסק בשנים האחרונות. בשורות הבאות נציין כמה דרכים פשוטות ונגישות (גם מן הבחינה הכלכלית) לבצע עיצוב וילונות מותאם אישית, מהם הסיגנונות הנפוצים של עיצוב וילונות, ועוד.

עיצוב וילונות

 

וילונות ורטיקליים

מדובר בסיגנון עיצוב וילונות שהחל את דרכו המצליחה בארצות הברית, והתפשט כיום לכל מדינות העולם המערבי. אף שמדובר בפתרון עיצוב וילונות עסקי מלכתחילה, בשני העשורים האחרונים נכנסים הוילונות הורטיקליים גם לבתים פרטיים. מדובר למעשה ברצועות ארוכו וקשיחות יחסית של חומר (על סוג החומר מיד), אשר ניתנות להזזה אנכית אך גם לסיבוב. מדובר למעשה על שילוב של וילון ותריס, מעין תריס אנכי ניתן להזזה.

הוילון עצמו עשוי בדרך כלל מאריג פלאסטי קשיח, אולם שיטות עיצוב וילונות חדשניות הציגו בשנים האחרונות וילונות ורטיקליים עשויים מחומרים מרוכבים, ואפילו וילונות ורטיקליים עשויים רצועות דקות של עץ מעוצב. גם הסגנון החיצוני של סוג זה של וילונות יכול להיות וורסטילי: אף שבחירתם של רוב הלקוחות היא בגוונים בהירים (לבן, קרם וכדומה), ניתן למעשה לבצע כל סוג של צביעה, כולל עבודות מודפסות.

כיוון שמדובר בוילונות שניתנים לסגירה, ניתן לבחור סגנון צבע (או אפילו תמונה מודפסת) נפרדת על כל צד של הוילון, ולאפשר “שינוי אווירה” ברגע ובמשיכת חבל אחת.

וילונות גלילה

סוג זה של עיצוב וילונות היה ידוע מקדמת דנא, אולם זכה לעדנה מחודשת. וילונות הגלילה מופעלים על ידי מנגנון שרשרת.
עלותם של וילונות הגלילה עומדת על 200-500 ש”ח למ”ר (באתר שלנו אפילו פחות!). אף שמגוון החומרים והסגנונות של סוג זה של עיצוב וילונות כמעט ולא מוגבל, מומלץ להשתמש בחומרים סינטטיים וקשיחים יחסית, עדיף עם ציפוי אנטי סטטי. היות ומדובר בסך הכל ברצועה ארוכה ושטוחה, מקובל מאוד לבצע עבודות הדפסה מותאמות אישית, ולמעשה כל תמונה, החל מתבנית פרחונית, דרך תמונת נוף מרהיבה, וכלה בדיוקן בן משפחה, יכולות להפוך לוילון הגלילה הבא שלכם. התקנת הוילון מסובכת פחות ולכן ניתנת בהחלט לביצוע עצמי.

וילון גלילה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

התקשרו עכשיו להצעת מחיר

וקבלו 10% הנחה
052-8262-364
close-link

קבלו מאיתנו 10 אחוזי הנחה

השאירו מספר או התקשרו עכשיו 052-8262-364
השארת פרטים
close-link