עיצוב הבית בצורה מקצועית ביותר

עיצוב הבית

עברתם לבית חדש, הוצאתם את הדברים מהקופסאות, סידרתם את הרהיטים מחדש, תליתם כמה וכמה דברים על הקירות. אבל, אתם יודעים, או חושבים שאתם יודעים איך אתם רוצים שהחדרים יראו אבל לא מצליחים עם הקירות הלבנים האלה, ועם הדברים הישנים שלכם… אין לכם מושג בכל הנושא של עיצוב הבית אבל אתם רוצים שמראה הבית והחדרים יראה מזמין, כמו שהדירה לדוגמא הייתה נראית כשקניתם את הבית.

עיצוב הבית

איך לעצב את הבית בצורה מקצועית ביותר?

לפני שנכנסים לפאניקה וחרדה, תדעו, שיש הרבה יותר אפשרויות לשנות את זה מאשר אי פעם הנושא של עיצוב הבית הלך וגדל בשנים האחרונות. יש מגזינים בנושא, תוכניות טלוויזיה בנושא עיצוב הבית, אתרים, חנויות ואפילו ספרים טובים עם הוראות די טובות. ביקור בדירה לדוגמא שוב תעזור לכם. אבל אתם בטח שואלים, ראיתי את הדירה, או דירה אחרת שאהבתי, אבל “איך אני מתחיל?” “איך אני עושה את זה?”. התחילו עם חדר אחד שאהבתם במגזין כלשהו או תמונה כלשהי. נקרא לחדר הזה “חדר החלומות”. אם אתם יכולים לראות את “חדר החלומות” לא בתמונה, זה יעזור מאוד כי אפשר להרגיש את החדר, ללמוד אותו, את הגודל שלו, ולקבל תוצאה הרבה יותר טובה מאשר רק לראות את החדר בתמונה. תשאלו אם אתם יכולים לקחת תמונות של המודלים אחרי שראיתם את הדירה. זה יעזור לכם כאשר אתם הולכים לקנות את הדברים. קחו מחברת אתכם תמיד בשביל לכתוב תמיד הערות, וגם כדי לצייר דוגמאות.

בואו נתחיל לעצב לפי מה שאנחנו אוהבים.
האם כל הקירות בחדר באותו הצבע? והאם גם התקרה? איזה צבעים יש בחדר? כתבו את זה במחברת. האם יש איזשהו עיצוב מיוחד בתקרה, טפט או ציור? מה יש על הרצפה? האם יש אריחים, עץ, שטיח? איזה צבע, טקסטורה ומרקם? האם השטיח הוא בכל החדר או שיש שטיח קטן יותר. האם יש איזשהו פריט עיצוב עכשוי כלשהו מונח על כסא או על ספא? באיזה סגנון הרהיטים? האם כל הרהיטים מתאימים אחד לשני? האם כל העץ מתאים אחד לשני? אולי הספא והכסאות (אם יש) הם באותו הסגנון ובאותו העיצוב? כתבו את כל זה.

איך כל הרהיטים מסודרים? האם הספה יושבת באמצע החדר מופרדת מפינת האוכל או מפינה כלשהי, או שכל הרהיטים צמודים לקיר? תוכלו אפילו לצייר תוכנית באיזה סדר לסדר את הכל ככה שלא תשכחו.
החלונות. האם יש וילונות, תריסים? האם יש מוט והאם הוא גדול או קטן, עשוי מעץ או מתכת והאם הוא עבה? אם יש פאנלים בכל צד בחלון, האם הם יורדים כל הדרך לרצפה? באיזה צבע הם? והאם הם מתאימים לקירות או אם הם באותו הסגנון של הכריות שעל הספא? האם אלה הוילונות שמושכים לכם את העין? אתם תצטרכו להחליט כמה חשיפה תהיה וכמה פרטיות תהיה כאשר תבחרו איזה וילונות לקנות לבית.
האביזרים בדרך כלל מוסיפים הכי הרבה. זה בדרך כלל מה שהרבה אנשים אוהבים הכי הרבה במודלים של הבתים או במגזינים ובתמונות שגורמים לאנשים לרצות גם בתים כאלה. הפרטים, הדברים הקטנים שכולנו אוהבים לאסוף ולקנות בחנויות. זה מה שגורם לחדר להתחבר ולקבל מיוחדות, כן הדברים הקטנים אלה שמוסיפים הכי הרבה. בחדר שאתם אוהבים, איזה סוג מנורות יש? האם יש מקום לאחסן את כל הדברים שיש לכם? האם יש כמה דברים על שולחן הקפה? באיזה גודל הם?

עיצוב הבית
ברכותיי, סיימתם עם הצעד הראשון בלעצב את הבית שלכם. אם יודעים מה אתם רוצים, איך הכל יתחבר ביחד, ואיך הכל יראה בסוף. אתם לא צריכים לשבור חסכונות בבנק בשביל לבנות את החדר שלכם כמו “חדר החלומות”. כנראה יש לכם כבר רהיטים ואביזרים, וכנראה שיש לכם כבר את המנורות ואת השטיחים. אתם רק תצטרכו לעצב מחדש את הכל בכך שתצטרכו להזיז דברים, ואולי לקנות דברים קטנים. התחילו בכך שתלכו לחנות הצבע, בחרו את הצבע שאתם חושבים שמתאים ביותר לחדר החלומות, קחו כמה דוגמאות של צבע וזכרו שצבע יכול להראות שונה, תלוי בכמות האור שיש בחדר. לגבי הוילונות שתבחרו, תעתיקו את הוילונות מחדר החלומות שלכם במדויק ותקבלו את רמת הפרטיות והחשיפה בצורה הכי טובה. זה מה שהרבה אנשים עושים בדרך כלל.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

התקשרו עכשיו להצעת מחיר

וקבלו 10% הנחה
052-8262-364
close-link

קבלו מאיתנו 10 אחוזי הנחה

השאירו מספר או התקשרו עכשיו 052-8262-364
השארת פרטים
close-link