וילונות למשרד – איך וילונות משפיעים על התפוקה

וילונות למשרד

הוילון הונציאני הידוע והאהוב אותו כבר הפך כבר למיושן, ואינו מתיישב עם תפיסת העיצוב של שנות האלפיים שרואה בעיצובו של המשרד חלק בלתי נפרד מתפוקת העובד.

בכל משרד יש להתאים את סוג הוילון בחדר מסוים בבניין המשרדים לפונקציה אותה החדר ממלא. חדר ישיבות עם מקרן חייב וילונות למשרד מערכות הצללה, משרד אישי של אחד העובדים או המנהלים צריך פתרונות כיסוי והגנה מפני אור השמש, פרטיות וכדומה. ריכזנו כמה טיפים להתאמת הוילון למשרד.

וילונות למשרד

מה לגבי עיצוב?

מעבר לפונקציונליות וילונות למשרד הם חלק מהעיצוב של המשרד. ובעיקר בבנייני משרדים עם לקוחות המבקרים ומגיעים למשרד, עיצובו של המקום חשוב מאוד ואין מקום לשימוש בוילונות שמכערים את החדר.

תכנון או עיצוב וילונות כבר בשלב בניית המשרד הפך לחלק בלתי נפרד מעיצוב הפנים של משרדים ומאפשר חשיבה טרומית כדי לתת מענה לבעיות ולתת פתרונות כמו הצללה וכדומה.

סוגי וילונות למשרד

  • תריסים ונציאניים –  ישנם דגמים רבים כיום, ולא כולם משעממים כמו פעם. מגוון צבעים וחומרים שמשתלבים למשרדים עם מראה קלאסי. יתרון בולט הוא המחיר לעומת המוצר שמחזיק מעמד זמן רב ובסך הכל ממלא את תפקידו. חסרון בולט הוא הקושי לנקות את הוילונות הונציאניים.
  • וילונות רומאיים – וילון שנתפר מסוגי בד שונים שנאספים הוריזנטלית כלפי מעלה, עיצוב מאוד מודרני ונייטרלי ולכן יתאימו כמעט לכל סגנון של משרד.
  • וילונות ורטיקליים – עשויים בד או PVC קשיח, מתאימים מאוד למשרדים בהם הקיר כולו מזכוכית, מאוד נוחים להסתרה של חלונות גדולים במיוחד.
  • וילונות בד – יתאימו יותר למשרדי בוטיק. קלים מאוד לניקוי וזולים יחסית. לא יתנו פתרון הצללה מוחלט לחדרי ישיבות עם מקרן או חדרים הדורשים החשכה (תלוי).

גם אפקט הרושם שנעשה על לקוח צריך להילקח בחשבון כאשר בוחרים וילונות למשרד. ככל שמערכת הוילונות נראית מודרנית יותר, מתוחכמת יותר, הלקוח יתרשם על האופי של המשרד והעבודה במקום, ועל מידת ההשקעה שלכם בסביבת העבודה.

על עלויות קצת קשה לדבר כאשר מדובר על וילונות למשרד, מכיוון שניתן לרכוש וילונות בד פשוטים מאוד בכמה מאות שקלים.
קחו בחשבון שככל שהוילון משוכלל יותר, עלותו תהיה בהכרח גבוהה יותר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

התקשרו עכשיו להצעת מחיר

וקבלו 10% הנחה
052-8262-364
close-link

קבלו מאיתנו 10 אחוזי הנחה

השאירו מספר או התקשרו עכשיו 052-8262-364
השארת פרטים
close-link