וילונות לחדרי ילדים

וילונות לחדרי ילדים

זה מתחיל בוילונות עם פרחים וקשתות, ממשיך בוילונות עם גיבורי על ונגמר בוילונות בצבעים חלקים או סמלי שלום ומחאה. הכל על עיצוב וילונות לחדרי ילדים

אם הייתם מתבקשים להציג דוגמא אחת לשינויים וההתפתחויות שחלו בילדכם מאז היו קטנים ועד גיל 18, אנחנו מניחים שאפשר והייתם מוצאים שלל תחומים שישמשו אתכם. אנחנו מבקשים להציע לכם דוגמא מעניינת שייתכן ולא חשבתם עליה, וילונות. כן אנחנו יודעים שזה מוזר לבחור דבר וילונות בתור דוגמא לשינויים שעברו ילדיכם, אך אם תעברו וילון וילון, סביר להניח שתשימו לב למגמה.

וילונות לחדרי ילדים

וילונות לחדרי ילדים מספרים לנו לא מעט על הילד בחדר ועל גיבוריו. למען האמת הם מספרים לנו גם על גיבורי התרבות של אותה תקופה.

וילונות לחדרי ילדים- משמעות

בטרם נציג את ההתפתחות שחלים במסגרת וילונות לחדרי ילדים מבחינה תרבותית במשך השנים, נסביר תחילה כיצד משתנה המשמעות שלהם עבור הילד (והוריו). תחילה משמשים וילונות בתור מגן לשמש. הורים לתינוקות מתקינים להם וילונות על מנת שלא ייחשפו לקרני השמש. אצל הרבה משפחות, החלטה להתקין וילונות בחדר של התינוק היא בעצם הזדמנות טובה לסבתא לתפור לנכד שלה מתנה. לאחר מכן שהילדים גדלים, הוילונות מקבלים משמעות אחרת, הם מונעים חשכה מוחלטת בחדר. ניתן לעשות בהם שימוש על מנת להשאיר חלון מעט פתוח ובכך לא להשאיר את החלונות סגורים לגמרי. הוילון מאפשר לילד לא לישון בחושך מוחלט ולפחד.

כשהילדים מגיעים לגיל ההתבגרות, הוילון מגן על הפרטיות שלהם מפני העולם שבחוץ. לא מעט נערים ונערות מתקינים וילונות גם על הדלתות ובכך הם מונעים על אנשים שעוברים ליד הדלת לראות מה קורה בפנים החדר.

איך מעצבים וילונות לילדים

אחרי שהסברנו בקצרה את ההליך האבולציוני של משמעות הוילונות עבור הילדים, נעבור כעת להסביר בקצרה כיצד משתנים להם עיצובי וילונות לחדרי ילדים במהלך השנים. כאשר התינוק נולד, דואגת הסבתא או דואגים ההורים לתפור לו וילון עם חיות, כוכבים וירח, בלונים, ודברים אחרים שמסמלים תינוקות. הצבעים יהיו בדרך כלל בהירים (תכלת, ורוד), כדי לא להחשיך את החדר ולהעניק לו אווירה שמחה ואופטימית. וילון בחדר תינוקות יהיה וילון בד, שלא יגיע עד הרצפה כדי למנוע ממנו למשוך אותו. בהנחה ומבקשים לרכוש וילון כזה, הרי שמחירו נע בין 200 ל250 שקל.

כאשר הילד יגדל, עיצוב הוילון ישתנה. ראשית הוא יתארך, שכן אין יותר חשש שהוא ימשוך אותו. שנית, הדמויות עליו ישתנו. את הכוכבים יחליפו מכוניות או לבבות, את החיות יחליפו דמויות מצוירות שונות. הורים רבים יסכימו להתקין במקום וילונות בד, וילונות גלילה שיורדים מהתקרה מעוטרים בעיצובים שונים. מחיר וילונות בד לילדים יכול להגיע ל300 שקל ואף יותר.

בבתים מעוצבים נפגוש וילונות זהים בכל החדרים ולכן תהיה נטייה לנסות למצוא וילון שיתאים גם להורים וגם לילדים. למשל וילונות במבוק חלקים ללא עיטורים או וילונות עץ.
אצל בני נוער כבר נמצא שילובים אחרים. אצלם נמצא וילונות מעוצבים לצד וילונות עם עיצובים הודיים, פסיכידליים או וילונות חלקים. להבדיל מתינוקות וילדים, בני נוער יעשו יותר שימוש בבדים שלא בהכרח נועדו לוילונות וכן בתפירה אישית ולא בהכרח בוילונות קנויים. גם זה חלק ממרד הנעורים.

חשוב לציין המחירים שצוינו כאן משתנים בהתאם לגודל החלון וכן כמות הבד הנרכשת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

התקשרו עכשיו להצעת מחיר

וקבלו 10% הנחה
052-8262-364
close-link

קבלו מאיתנו 10 אחוזי הנחה

השאירו מספר או התקשרו עכשיו 052-8262-364
השארת פרטים
close-link