וילון גלילה

וילון גלילה

וילון גלילה הוא לוח, בדרך כלל עשוי מפוליאסטר, מטרת העל של וילון גלילה היא לגרום להצללה ולגרום לכמה שפחות אור להיכנס לחדר, בנוסף ישנם עוד מטרות, אחת מהמטרות היא יתרון העיצוב שהוילון נותן, וילון הגלילה נותן עיצוב משמעותי לחלל ומשפר את מראהו, הוילון נותן מראה מודרני, ייצוגי, אסתטי ואלגנטי, וכמובן יתרון הפרטיות שהוילון נותן כמו שכל וילון נותן. התקנת וילון הגלילה קלה ומהירה במיוחד, פשוט מתקינים את הצינור במקום הרצוי וזהו, אפשר להוריד ולהעלות את הוילון מתוך הצינור וכך ניתן לשלוט על כמות האור שנכנסת לחדר בלי בעיות ובמהירות.

 

וילון גלילה
הסוג הנפוץ ביותר של וילונות ההצללה דורש מנגנון מיוחד, אבל מספק כמה אפשרויות מלהיבות:

1.      חיסכון במקום, וזאת בגלל מנגנון האיסוף (גלילה) האנכי, שלא תופס מקום בצדדים כאשר רוצים לפתוח את הוילון.

2.      אפשרויות עיצוביות מלהיבות (שאמנם ניתנות למימוש גם במקרה של עיצוב וילונות בד, אבל נפוצות יותר ונגישות יותר בוילונות גלילה), כמו הדפסה מותאמת אישית, תכונות חדירות אור משתנות ועוד.

3.     מראה מודרני, ייחודי, פשוט ואסתטי, וילון הגלילה נותן מראה ייחודי שאין כמותו חוץ מוילונות זברה הנותנים מראה דומה במיוחד.

 

וילונות 4 יו מוכרים מבחר גדול של עיצובים וצבעים שונים של וילונות גלילה, תוכלו להתאים את וילון הגלילה לחדר בדיוק כפי שתמיד רציתם, הזמינו עוד היום וילון גלילה מוילונות 4 יו ותהנו משלל היתרונות שוילונות 4 יו מציעים ללקוחותיהם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

התקשרו עכשיו להצעת מחיר

וקבלו 10% הנחה
052-8262-364
close-link

קבלו מאיתנו 10 אחוזי הנחה

השאירו מספר או התקשרו עכשיו 052-8262-364
השארת פרטים
close-link